Web pro Váš podnik

Chtěli byste mít podobné internetové stránky pro vaši restauraci, kavárnu nebo cukrárnu? Rádi byste měli moderní webové stránky, které vás budou dobře prezentovat? Tyto www stránky s e-shopem jsme vytvořili ve spolupráci se společností www.služby.cz a byli jsme se spoluprácí velmi spokojeni.

Pokud chcete jednoduché stránky s vlastními obrázky, je to snadné! Stačí se jen zaregistrovat a vybrat si z množství webových šablon, nahrát informace o vašem podniku, fotogelarii, popřípadě jídelní lístek a již se můžete prezentovat na internetu a oslovit nové zákazníky. Všechny šablony jsou aktivní i v mobilní verzi.

Pokud vám šablony nestačí a chtěli byste něco víc, můžete si objednat individuální řešení na míru. Na základě vašich přání a požadavků pro vás vytvoří jedinečné webové stránky včetně individuálních funkcí.

Webové stránky od www.služby.cz si můžete jednoduše spravovat sami a nemusíte být závislí na nějakém správci a jeho čase. V případě potřeby však mají každodenní podporu na e-mailu a na telefonu.

Chcete-li webové stránky, které budou moderní, dobře fungující a půjdou lehce vyhledat na iternetu, jsou pro vás www.sluzby.cz jednoznačným řešením!