Giallo horká čokoláda a mléčné koktejly

Hledáte horkou čokoládu pro restauraci, kavárnu nebo cukrárnu? Chcete dát svým zákazníkům chutný mléčný koktejl a přitom neskladovat spousty ovoce, které se rychle kazí? Máme pro vás jednoduché řešení.

Jsme český výrobce s 15letou tradicí

Zabýváme se výrobou a prodejem sypkých směsí pro snadnou přípravu horké čokolády a mléčných koktejlů. Kvalitní horká čokoláda je vyráběna z čokolády s vysokým obsahem kakaových bobů. To je to, co si milovníci horké čokolády opravdu užívají.

Giallo mléčné koktejly a horká čokoláda ve vašem podniku

Na trhu působíme již od roku 2004. Jsme přímými výrobci i dodavateli, což zajišťuje výborné ceny horké čokolády a mléčných koktejlů. Naše výrobky jsou připravovány s ohledem na vysokou kvalitu a poctivost kvalitních produktů. Více než 500 spokojených zákazníků po celé ČR od nás pro svou restauraci nebo kavárnu naše produkty odebírá. Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem a objednejte si v našem e-shopu.

Získali jsme za naši nabídku horkých čokolád již mnohá ocenění a také spousty spokojených zákazníků. Nabídněte svým zákazníkům to, co jim opravdu chutná. Horkou čokoládu ve vaší restauraci nebo kavárně si zákazníci opravdu zamilují. Balení, příprava a veškeré služby jsou tomu přizpůsobeny.