Proč hostům nabízet Giallo mléčný koktejl?

Kvalitní mléčné koktejly pro kavárny, restaurace, hotely ...

Naše nabídka Giallo mléčných koktejlů se skládá z pečlivě vybraných 6 příchutí. Směsi pro přípravu Giallo koktejlů se vyznačují vysokou kvalitou. Samozřejmostí je balení po jednotlivých porcích pro jejich snadnou a rychlou přípravu a jednoduchou skladovou kontrolu. Gramáž je stejná jako u Giallo čokolády a to min. 40 g/ks. Takto velké množstí kvalitní směsi zaručuje plnou a bohatou chuť koktejlů.

Služby

Stejně jako Giallo čokoláda jsou Giallo mléčné koktejly rozesílány k zákazníkům přímo z výroby. Díky tomuto způsobu distribuce se nám podařilo snížit ceny a při tom zachovat vysoký standart kvality našich Giallo výrobků.

Pro gastro provozovny vzorky zdarma!

Garance

Naše směsi jsou vyráběny z čerstvých surovin a mají vždy dostatečnou dobu spotřeby.
Giallo mléčné koktejly jsou na trhu již řadu let a v současnosti jsou úspěšně nabízeny a prodávány v řadě podniků po celé České republice. Na základě našich zkušeností vám můžeme garantovat dobrou prodejnost a spokojenost vašich zákazníků.

Příprava Giallo mléčného koktejlu je velmi snadná

Připravíme si 3-4 kostky ledu, 0,25l mléka a celý obsah jednoho sáčku Giallo mléčného koktejlu a to vše důkladně promícháme. K promíchání můžeme použít ruční nebo nástěnný frapovač, mixér, ruční shaker. Příprava je snadná a rychlá, výsledkem je velmi chutný našlehaný mléčný koktejl.